Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým vyjímečný dárek

Chcete potěšit svou rodinu, přátele, známé, kolegy? Darujte svým blízkým výjimečný dárek! Využijte naši nabídku a zakupte si u nás dárkové poukazy na masáže.


Při zájmu o dárkový poukaz nás prosím kontaktujte předem na emailu info@tananun.cz nebo našem facebooku.


Vyberte si o jaký druh masáže máte zájem. Voucher si můžete po předchozí dohodě vyzvednout osobně v našem salonu Tananun. Pokud spěcháte pošleme Vám voucher na email. Platbu provedete předem bankovním převodem, nebo hotově při osobním vyzvednutí.  Cena za poukaz bude stejná jako cena masáže. Platnost poukazu je 3 měsíce. Lze zakoupit pouze vouchry na masáže ze standartní nabídky, nelze zakoupit vouchry na Happy Hours.

Termín masáže si obdarovaný může samozřejmě vybrat sám dle svých možností přes rezervaci online v našem rezervačním systému v pohodlí domova.

Dárkové poukazy platí 3 měsíce od zakoupení ( vystavení poukazu).

Přesné datum posledního dne k využití najdete na svém poukazu. 

Po uplynutí této lhůty se poukaz stává neplatným.  

Pokud se u nás rozhodnete zakoupit dárkový poukaz, uděláme vše pro to, aby byl obdarovaný nadšený a plně spokojený. Díky u nás darovaným thajským masážím se již i mnoha lidem výrazně ulevilo od bolestí. Ubezpečete své blízké při předání dárku, že se není třeba ničeho obávat, vše si o našem salonu a průběhu masáží mohou přečíst na našich stránkách.  Vězte, že zakoupením dárkového poukazu v masážním salonu Tananun darujete opravdu originální, autentickou thajskou masáž, prováděnou rodilou thajskou masérkou.